SOJKA Sojová svíce ve dvojitém skle Irská káva 100ml

Kód: 4723
337 Kč 278,51 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Délka hoření: +- 22 h 

Objem vosku: 100 ml

Hmotnost vosku: 66 g

Barva vosku: bílá

Sklo: dvojité espresso - ručně vyrobené sklenice z vyfukovaného skla. Dvojité stěny poskytují odolnost vůči vysoké teplotě (nepálí). Tvrzené sklo odolnější vůči poškrábání. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Originální sójová svíce v originální dvojité sklenici navodí odpočinkovou rituální atmosféru při šálku irské kávy.

VŮNĚ

Pijete kávu? Pokud ano, tohle je vůně jak dělaná pro vás. Určitě ji ocení i ti, kteří kávu dvakrát nevyhledávají. Je to hluboká a bohatá vůně čerstvé kávy. Obsahuje jemné kořeněné prvky. Když svíčku umístíte do interiérů, budete se díky silné vůni, cítit jak ve vaší oblíbené kavárně.

DŘEVĚNÝ KNOT

Klíčem k co největšímu požitku ze svíce - k maximální intenzitě její vůně - je správný knot. Náš je dřevěný s jasným plamenem vydávající pro dřevo typické praskání. 

Knot udržujte dlouhý maximálně do 0,6 cm nad voskem, proto je vhodné jej kontrolovat a případně zkrátit. Po zapálení svíčku nezhasínejte, dokud se nerozpustí vosk i na okraji skla. Při prvním zapálení vytvoření voskového bazénku může zabrat i hodinu, proto si na první zážitek se svíčkou udělejte čas. 

VOSK

Zapálení vonné svíce je spojené s chvílemi pohody, a k těm rozhodně nepatří obavy o vlastní zdraví. Svíce SOJKA je vyráběna výhradně z přírodních vosků nejvyšší kvality – proto zde nehrozí riziko odpařování toxických látek jako u běžných parafínových svíček.  

MANUFAKTURA

Podstatou kouzla svíček SOJKA je péče, která jim byla věnována. Každá svíčka je ručně vyrobená, manufaktura v plném smyslu slova. Knot je ručně stříhaný, ručně připevněný ke dnu, vosk je ručně odlitý a ručně smíchaný s vůní. Nalepení etiket, skládání a balení do krabiček – ve všech fázích procesu se na svíčce podepsaly poctivé ruce. 

PARFEMACE 

Svíce SOJKA se pyšní nápaditými vůněmi s velkým potenciálem pro navození psychické pohody. Tyto vůně jsou pro tělo zcela nezávadné.

UPCYCLE

Chceme být zodpovědní vůči životnímu prostředí a proto do Vašich domovů přinášíme krásný, ale i kvalitní ručně dělaný kousek nádobí, který i následně po vyhoření svíčky můžete používat na své oblíbené horké nápoje. Nezapomeňte se však o skleněný dvojitý šálek starat ručním mytím (nepoužívejte k umytí myčku nádobí). Díky svému provedení má sklo vysokou tepelnou odolnost proti vysokým i nízkým teplotám (od -20 do +230 °C). 

Budeme rádi, když se o vaše kreativní využití podělíte pod hashtagem #nasesojka.  

DESATERO SPRÁVNÉHO POUŽÍTÍ

  1. Svíčku nenechávejte hořet bez dozoru
  2. Před zapálením umístěte svíčku na nehořlavou podložku
  3. V případě potřeby zkracujte knot do výše 0,4-0,5 cm nad voskem
  4. Svíčku vždy položte na rovný nehořlavý povrch
  5. Před zahášením musí být vytvořen voskový bazének až po okraj svíce 
  6. Nenechávejte svíčku hořet v dosahu dětí
  7. Nenechávejte svíčku hořet v dosahu domácích mazlíčků
  8. Svíčku nenechávejte hořet v průvanu, jinak dojde k zadýmení svíce
  9. Mezi hořícími svíčkami zajistěte bezpečný odstup
  10. Plamen uhaste, nesfoukávejte

Za dodržení těchto pokynů budete odměněni dobou hoření +- 22 h.

Doplňkové parametry

Kategorie: SOJKA
Hmotnost: 0.15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: