SOJKA Sojová vonná svíčka Multikolor-Verbena 150gr

Kód: 4732
307 Kč 253,72 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
26.7.2024

Délka hoření: +- 40 h 

Objem vosku: 200 ml

Hmotnost vosku: 150 g

Barva vosku: bílá

Knot: bavlněný s papírem (tiché hoření)

Obal: whisky sklo s papírovou krytkou

* Každá svíčka je originál, intenzita barvy vosku se může lišit. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vůně VERBENA je svěží, citrusová a osvěžující. Díky svým vlastnostem má verbenová vůně povzbuzující účinky na mysl a tělo. Je proslulá pro své terapeutické účinky, které mohou napomoci zklidňování nervů a uvolňování stresu. Verbenová vůně se často využívá v aromaterapii, kde může být velmi účinná při problémech s nespavostí a úzkostí.

PÁR SLOV KE VZNIKU

Představte si prvotřídní svíčku, která potěší svého majitele kvalitním složením, originálním designem a vůní. Svíčky této řady jsou minimalistické a přesto funkční. Od prvního zapálení do posledního kousku vosku plní svoji funkci a dokážou těšit vaše smysly až 24 hodin. Ať už jste doma nebo v kanceláři, svíčka vás vždy uvítá a po zapálení vytvoří krásnou atmosféru. Po dohoření svíčky můžete obal vypláchnout a dát mu další využití, například jako skleničku na vodu.

BAVLNĚNÝ KNOT

Klíčem k co největšímu požitku ze svíce - k maximální intenzitě její vůně - je správný knot. Náš je utkaný tak, aby hořel rovnoměrným, jasným plamenem a neuvolňoval nežádoucí černé zplodiny. 

Knot by měl být před každým zapálením dlouhý ideálně od 0,5 cm do 0,8 cm, proto je vhodné jej kontrolovat a případně krátit. Po zapálení svíčku nezhasínejte, dokud se nerozpustí vosk i na okraji skla. 

VOSK

Zapálení vonné svíce je spojené s chvílemi pohody, a k těm rozhodně nepatří obavy o vlastní zdraví. Svíce SOJKA je vyráběna výhradně z přírodních vosků nejvyšší kvality – proto zde nehrozí riziko odpařování toxických látek jako u běžných parafínových svíček.  

MANUFAKTURA

Podstatou kouzla svíček SOJKA je péče, která jim byla věnována. Každá svíčka je ručně vyrobená, manufaktura v plném smyslu slova. Knot je ručně stříhaný, ručně připevněný ke dnu, vosk je ručně odlitý a ručně smíchaný s vůní. Nalepení etiket, kompletace výrobků, osazení horní části ochranou krytkou – ve všech fázích procesu se na svíčce podepsaly poctivé ruce. 

PARFEMACE 

Svíce SOJKA se pyšní nápaditými vůněmi s velkým potenciálem pro navození psychické pohody. Tyto vůně jsou přírodní a pro tělo zcela nezávadné.

UPCYCLE

Do vašich domovů přinášíme nejen krásnou, ale i kvalitní skleněnou svíčku, která má výhodu mnoha využití. Obal svíčky můžete využít jako průhlednou skleničku na vaše oblíbené nápoje, jelikož je schválena pro potravinářské účely. Tím pádem získáte nejen úžasnou vůni a světlo, ale i stylovou skleničku, kterou můžete použít opakovaně a tím přispět k snižování odpadu. Vaše svíčka tak bude mít význam nejen pro vás, ale i pro planetu, kterou společně chráníme.

Budeme rádi, když se o vaše kreativní využití podělíte pod hashtagem #nasesojka.  

DESATERO SPRÁVNÉHO POUŽÍTÍ

  1. Svíčku nenechávejte hořet bez dozoru
  2. Před zapálením umístěte svíčku na nehořlavou podložku a odstraňte papírovou krytku horní části. 
  3. Zkracujte knot na 0,5 cm - 0,8 cm
  4. Svíčku vždy položte na rovný nehořlavý povrch
  5. Před zahášením musí být vytvořen voskový bazének až po okraj svíce
  6. Nenechávejte svíčku hořet v dosahu dětí
  7. Nenechávejte svíčku hořet v dosahu domácích mazlíčků
  8. Svíčku nenechávejte hořet v průvanu, jinak dojde k zadýmení svíce
  9. Mezi hořícími svíčkami zajistěte bezpečný odstup
  10. Plamen uhaste, nesfoukávejte

Whisky sklenici i po dohoření svíčky můžeš i nadále využívat ve své domácnosti. 

Doplňkové parametry

Kategorie: SOJKA
Hmotnost: 0.25 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: