Sojová svíčka v Jantarovém skle/Tabák a Med

Kód: 4787
237 Kč 195,87 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
26.7.2024

Kořeněná vůně tabákových listů zjemněná medovými akordy. Vůně je dřevitá s nasládlým podtónem. Tato vonná kombinace je ideální, pokud milujete pánské parfémy nebo hledáte dárek pro muže.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Objem: 120 ml

Doba hoření: cca 20 hodin 

Složení: sojový vosk, vonné oleje, bavlněný knot

Vzhledem k ruční práci se může gramáž lehce lišit.

Popis: Svíčky jsou ručně vyrobeny z 100% přírodního sojového vosku a prémiových vonných olejů, které jsou v souladu se standardy IFRA( International Fragrance Association) .

Kořeněná vůně tabákových listů zjemněná medovými akordy. Vůně je dřevitá s nasládlým podtónem. Tato vonná kombinace je ideální, pokud milujete pánské parfémy nebo hledáte dárek pro muže.

Hlava: tabák, med, koření

Srdce: dřeviny, santalové dřevo

Základ: jantar, tonka, pačuli, med

Sojový vosk neobsahuje žádné ropné produkty, herbicidy, pesticidy a toxické materiály. Je biologický odbouratelný. Při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky a doba hoření je delší až o 50 % než u běžných parafinových svíček.

Prémiové vonné oleje v této jantarové kolekci používám z toho důvodu, protože všechny vůně se destilací získat nedají nebo je jejich destilace natolik nákladná záležitost, že je jich škoda používat na výrobu svíček např. růže, káva, vanilka, frangipani, neroli, jasmín, tabákové listy, jantar, růžové dřevo atd.

 Svíčky jsou veganské, vyrobeny s ohledem na životní prostředí, bez aditiv.

Všechny svíčky jsou vyrobeny s láskou a péčí ručně.

 

 Důležité:

U svíček vždy naleznete přiložené bezpečnostní pokyny a návod, jak se o přírodní svíčky starat, abyste si aromatický zážitek co nejlépe užili. Pozorně si je před zapálením svíčky přečtěte.

 

Svíčku nechejte po každém zapálení hořet tak dlouho, aby se rozehřála co největší plocha vosku – nejlépe až k okraji – předejdete tak tvorbě tunelu. (sojový vosk má paměťový efekt)

Před každým zapálením zkraťte knot na cca 0,5 cm.

Svíčky nenechávejte hořet déle než 2 hodiny v kuse

Nenechávejte nikdy hořet svíčku až do úplného konce (svíčky s dřevěným knotem obzvlášť) aby nedošlo k prasknutí skla. Nechejte na dně svíčky cca 1 cm vosku.

Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. 

Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená. 

Nekonzumujte.

Skladujte mimo dosah dětí a zvířat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: