Sojová svíčka v Jantarovém skle/Jasmín

Kód: 4789
237 Kč 195,87 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
26.7.2024

JASMÍN je exotická podmanivá vůně. Její sladké květinové aroma vám navodí uklidňující a relaxační atmosféru

Detailní informace

Detailní popis produktu

Objem: 120 ml

Doba hoření: cca 20 hodin 

Složení: sojový vosk, vonné oleje, bavlněný knot

Vzhledem k ruční práci se může gramáž lehce lišit.

Popis: Svíčky jsou ručně vyrobeny z 100% přírodního sojového vosku a prémiových vonných olejů, které jsou v souladu se standardy IFRA( International Fragrance Association) .

JASMÍN je exotická podmanivá vůně. Její sladké květinové aroma vám navodí uklidňující a relaxační atmosféru

Esenciální olej Jasmín se získává enfleuráží bílých květů. Květy se sbírají ručně v nočních hodinách, kdy je obsah vonných substancí nejvyšší. Jasmín má příliš křehké květy, aby se mohly destilovat. K získání intenzivní vůně se používají rozpouštědla. Na 1 kg jasmínového esenciálního oleje je potřeba extrahovat až 7,6 milionu jasmínových květů. Olej Jasmín je jediným esenciálním olejem, který je extrahovaný tímto způsobem. Tento éterický olej je k dostání ve formě absolue. Jasmín je jedna z nejdražších esencí vůbec.

Sojový vosk neobsahuje žádné ropné produkty, herbicidy, pesticidy a toxické materiály. Je biologický odbouratelný. Při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky a doba hoření je delší až o 50 % než u běžných parafinových svíček.

Prémiové vonné oleje v této jantarové kolekci používám z toho důvodu, protože všechny vůně se destilací získat nedají nebo je jejich destilace natolik nákladná záležitost, že je jich škoda používat na výrobu svíček např. růže, káva, vanilka, frangipani, neroli, jasmín, tabákové listy, jantar, růžové dřevo atd.

 Svíčky jsou veganské, vyrobeny s ohledem na životní prostředí, bez aditiv.

Všechny svíčky jsou vyrobeny s láskou a péčí ručně.

 

 Důležité:

U svíček vždy naleznete přiložené bezpečnostní pokyny a návod, jak se o přírodní svíčky starat, abyste si aromatický zážitek co nejlépe užili. Pozorně si je před zapálením svíčky přečtěte.

 

Svíčku nechejte po každém zapálení hořet tak dlouho, aby se rozehřála co největší plocha vosku – nejlépe až k okraji – předejdete tak tvorbě tunelu. (sojový vosk má paměťový efekt)

Před každým zapálením zkraťte knot na cca 0,5 cm.

Svíčky nenechávejte hořet déle než 2 hodiny v kuse

Nenechávejte nikdy hořet svíčku až do úplného konce (svíčky s dřevěným knotem obzvlášť) aby nedošlo k prasknutí skla. Nechejte na dně svíčky cca 1 cm vosku.

Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. 

Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená. 

Nekonzumujte.

Skladujte mimo dosah dětí a zvířat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: